Jdi na obsah Jdi na menu

Seminář - CVIČENÍ PRO TĚHOTNÉ I.

 

Pro koho je určen:  pro budoucí maminky, které chtějí chodit cvičit i v těhotenství. A i pro těhulky, které nemají čas chodit do fitness centra, a přesto se chtějí udržet v kondici a protáhnout se v pohodlí domova.

 

1-71520513.jpg

 

Kde se koná a od kolika hodin: bude určeno nebo naleznete v kalendáři akcí, délka semináře je cca 2hodiny. Nejbližší termín je např.13.10.2017 od 15:00hod v Fajn klubu, Lysá nad Labem, Poděbradova 1707.

 

O čem bude seminář:

  • úvod do teorie a praxe cvičení v těhotenství
  • ovlivnění změn, které v těhotenství působí na organismus ženy
  • vhodné a nevhodné pohybové aktivity v těhotenství
  • sestava cviků vhodných pro těhotné - na velkém míči
  • sestava cviků vhodných pro těhotné - na protažení
  • volná diskuze

 

1-71520965.jpg

 

Co sebou: pohodlné sportovní oblečení, sportovní boty, teplé ponožky, pití, podložku (u některých středisek je k dispozici), zápisník a tužku.

 

Ostatní: pokračování tohoto semináře, je seminář: cvičení pro těhotné II. (pilates a posilovací pomůcky), cvičení pro těhotné III. (gravid jóga a posilovací pomůcky).

 

Platební podmínky: 350,-Kč,  cena zahrnuje: cvičební pomůcky, pronájem sálu, studijní materiály. Přednost dostanou zájemkyně, které budou mít včas uhrazený seminář (počet míst je omezen). Nejpozději týden před konáním akce, lze zrušit účast bez storno poplatků.

 

Přihlášení: přihlašte se přes email, milbeclub@seznam.cz, poté Vám bude zaslán potvrzující email a způsob úhrady semináře. Nebo se můžete přihlásit v místě pořádání semináře.

1-14350875.jpg